Home | Over Buyitdirect | Contact | Klantenservice | Favorieten
Jouw IT en telefonie met stip op één.
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
Je hebt nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
 registreren | login

Wireless Accessoires

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 

Fabrikant

 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
 
Wireless Network USB adapter, Antenne, Bluetooth dongle, etc
 
TP-Link 150M WLAN USB-HIGH-GAIN-Stick
Vergelijken

TP-Link 150M WLAN USB-HIGH-GAIN-Stick

TP-Link artikelnummer: TL-WN722N
€ 15,02 excl. btw
€ 18,17  incl. btw
direct uit voorraad
TP-Link N USB Adapter standard
Vergelijken

TP-Link N USB Adapter standard

TP-Link artikelnummer: TL-WN821N
€ 15,02 excl. btw
€ 18,17  incl. btw
direct uit voorraad
TP-Link PoE-Splitter nach IEEE 802.3af
Vergelijken

TP-Link PoE-Splitter nach IEEE 802.3af

TP-Link artikelnummer: TL-POE10R
€ 15,45 excl. btw
€ 18,69  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

USB Bluetooth Dongle

Eminent artikelnummer: EW1085
€ 16,18 excl. btw
€ 19,58  incl. btw
direct uit voorraad
Asus Black Bluetooth Dongle USB
Vergelijken

Asus Black Bluetooth Dongle USB

Asus artikelnummer: 90IG0070-BW0600
€ 17,37 excl. btw
€ 21,02  incl. btw
direct uit voorraad
AC600 Nano Wi-Fi USB Adapter
Vergelijken

AC600 Nano Wi-Fi USB Adapter

TP-Link artikelnummer: ARCHER T2U NANO
€ 18,35 excl. btw
€ 22,20  incl. btw
direct uit voorraad
TP-Link 300M WLAN USB-HIGH-GAIN-Adapt.
Vergelijken

TP-Link 300M WLAN USB-HIGH-GAIN-Adapt.

TP-Link artikelnummer: TL-WN822N
€ 18,73 excl. btw
€ 22,66  incl. btw
direct uit voorraad
TP-Link SFP MiniGBIC Sm 1000BASE-BX10U
Vergelijken

TP-Link SFP MiniGBIC Sm 1000BASE-BX10U

TP-Link artikelnummer: TL-SM321B
€ 19,71 excl. btw
€ 23,85  incl. btw
direct uit voorraad
SFP 1000BASE-SX LC MiniGBIC Mm 1000Base-SX Gigabit SFP (mini-GBIC) transceiver module multimode (50/125?m or 62.5 / 125?m) Mini-GBIC LC connector IEEE 802.3 Cla
Vergelijken
€ 19,71 excl. btw
€ 23,85  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter - Klasse 1 EDR Draadloos Netwerkadapter
Vergelijken
€ 20,13 excl. btw
€ 24,36  incl. btw
direct uit voorraad
AC600 Wi-Fi USB Adapter 1T1R 433Mbps at
Vergelijken

AC600 Wi-Fi USB Adapter 1T1R 433Mbps at

TP-Link artikelnummer: ARCHER T2U V3
€ 20,79 excl. btw
€ 25,16  incl. btw
direct uit voorraad
TP-Link Gigabit SFP module Up to 550/275m distance
Vergelijken
€ 20,82 excl. btw
€ 25,19  incl. btw
direct uit voorraad
TP-Link PoE-Injektor nach IEEE 802.3af
Vergelijken

TP-Link PoE-Injektor nach IEEE 802.3af

TP-Link artikelnummer: TL-POE150S
€ 20,82 excl. btw
€ 25,19  incl. btw
direct uit voorraad
Bluetooth 4.0 USB adapter
Vergelijken

Bluetooth 4.0 USB adapter

Trust artikelnummer: 18187
€ 21,74 excl. btw
€ 26,31  incl. btw
direct uit voorraad
1040/1140/1260/3500 UNIVERSAL MOUNTING BRACKET
Vergelijken

1040/1140/1260/3500 UNIVERSAL MOUNTING BRACKET

Cisco artikelnummer: AIR-AP-BRACKET-2=
€ 21,76 excl. btw
€ 26,33  incl. btw
direct uit voorraad
AC1300 Mini Wireless MU-MIMO USB Adapter
Vergelijken

AC1300 Mini Wireless MU-MIMO USB Adapter

TP-Link artikelnummer: ARCHER T3U
€ 22,05 excl. btw
€ 26,68  incl. btw
direct uit voorraad
Wireless AC DualBand USB Micro Adapter Wireless AC DualBand USB Micro Adapter
Vergelijken
€ 22,19 excl. btw
€ 26,85  incl. btw
direct uit voorraad
Targus Bluetooth 4.0 Adapter USB. Bluetooth.
Vergelijken
€ 22,33 excl. btw
€ 27,02  incl. btw
direct uit voorraad
TP-Link RJ45 to 1Gb SM LC,SFP-MiniGBIC
Vergelijken

TP-Link RJ45 to 1Gb SM LC,SFP-MiniGBIC

TP-Link artikelnummer: MC220L
€ 23,29 excl. btw
€ 28,18  incl. btw
direct uit voorraad
TP-Link Fibre RJ45-100Mbit SM SC, 20km
Vergelijken

TP-Link Fibre RJ45-100Mbit SM SC, 20km

TP-Link artikelnummer: MC110CS
€ 23,60 excl. btw
€ 28,56  incl. btw
direct uit voorraad